Pages Menu
Categories Menu

Uslugi

Codziennie od godziny 7 do godziny 10 działa nasz hotelowy bufet, w którym mogą Państwo zjeść wyśmienite i pożywne śniadanie.Uslugi Oferujemy Państwo szeroki wybór potraw i dodatków. Na szwedzkim stole znajdą Państwo między innymi: jajecznicę, tosty, kiełbaski i parówki, sery i wędliny, różnorodne sałatki, jogurty, twaróg, mleko, płatki, bakalie, szeroki wachlarz warzyw i owoców oraz świeże, chrupiące pieczywo i wiele innych. Salę jadalną codziennie o poranku wypełnia zapach aromatycznej kawy i świeżo zaparzonej herbaty. Zapraszamy serdecznie na zdrowe i smaczne śniadanie. Nasi kucharze z wielką starannością przygotowują dla Państwa posiłki, ponieważ bardzo ważne dla nas jest, aby zaczynali Państwo dzień w miłej atmosferze i posilili się na cały dzień pełen wrażeń.Uslugi Ponadto, o godzinie 14 mogą Państwo skorzystać z naszej bogatej oferty obiadowej. Aktualne menu obiadowe wywieszamy codziennie na drzwiach wejściowych do bufetu. Dbamy również o Państwa dobry sen, dlatego też w godzinach 18-20 na życzenie klientów serwujemy lekkostrawne kolacje. Ponadto, w naszym bufecie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór napojów alkoholowych.

Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, chrzciny i wiele innych. Gwarantujemy ustawienie stołów, dekorację sali i oprawę muzyczną. Na każdą uroczystość przygotowujemy przykładowe menu, które mogą Państwo zmieniać wedle swoich upodobań.Uslugi Po ustaleniu ostatecznej wersji menu, wyceniamy je proporcjonalnie do ilości gości i Państwa kulinarnych preferencji. Pragniemy, aby organizowane przez nas uroczystości były dla Państwa niezapomnianym wydarzeniem, dlatego tak ważne są dla nas Państwa opinie i uwagi odnośnie ich przebiegu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie, na którym omówimy z Państwem wszelkie szczegóły.

Gwarantujemy również pomoc w organizacji wolnego czasu. Organizujemy wycieczki na terenie powiatu, zwiedzanie zabytków naszego miasta i okolic oraz liczne imprezy kulturalno-integracyjne. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub zgłoszenie się do recepcji w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Artykuł napisany przez: