Pages Menu
Categories Menu

noclegi w hotelu w krakowie

noclegi w hotelu w krakowie

Work-for-Hire – Co To Wszystko o …

Jeśli jesteś jak wielu właścicieli firm i strony internetowej, to prawdopodobnie zostały poszukuje nowych i lepszych sposobów, aby uzyskać jak najwięcej z kopii i treści.

Ale wszystko to szczypanie, edycja, optymalizacja i opracowanie może zająć dużo czasu – zwłaszcza jeśli nie jesteś doświadczonym pisarzem. I nawet pisarzem, który specjalizuje się w świecie off-line będzie walczyć z wymogami pisania dla sieci Web.

Niestety, to może oznaczać, że będziesz musiał poświęcić nieproporcjonalnie dużo czasu, aby osiągnąć swoje cele – kosztem innych zadań i obowiązków, pilne, o wysokim priorytecie.

Wiele osób popełnia błąd myśląc, że nigdy nie osiągnąć swoje marzenia; że nigdy nie zrobić. Dają się, rzucając w ręcznik, zamykając drzwi na tym, co mogło być bardzo udany szansa, że ??nie będzie uderzać ponownie.

noclegi w hotelu w krakowie

Więc, co zrobić, jeśli nie jesteś pisarzem? Wynająć jeden!

Ale, jeśli chcą posiadać wszelkie prawa do ostatecznego pracy – czy to zawartości sieci Web, artykuł, książkę lub informacja prasowa – to nie można zatrudnić byle pisarza. Trzeba specjalistę, który działa w ramach ograniczeń, co jest znane jako work-for-wynajem zadania.

Work-For-Hire: co to oznacza

Po wynająć niezależny pisarz stworzyć work-for-wynajem projektu, istnieje wiele korzyści:

Można wymagać, że pisarz podpisuje (umowa o poufności) NDA Gdy projekt się zakończy, będzie posiadać 100% praw. Można sprzedać go do wydawcy, umieszczamy ją z agentem, umieścić swoje nazwisko w po linii i zachować wszystkie credit.Apart z pieniędzy płacisz pisarza, który wypełnia zadania, każdy grosz pisemne prace zarabia należy całkowicie do Ciebie! dużo czasu i stresu zaoszczędzić! Wystarczy zatrudnić pisarza ze stylem i renomę, że można zaufać i iść o swojej zwykłej działalności. Oprócz kilku aktualizacji i zmian, można usiąść i odpocząć.
Artykuł napisany przez: